Titles you rated
Get OutRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0