Series
Ratings
132
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 2.0
- Pita-TenRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0
BLACK★ROCK SHOOTERRated ★ 3.0- Body of Proof Season 1Rated ★ 1.0
- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 5.0
- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 5.0
- Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 3.5
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 2.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 5.0
- The iDOLM@STERRated ★ 3.0
- Death ParadeRated ★ 1.5
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 4.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 4.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 5.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0