Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
FuryRated ★ 2.0
AlliedRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5