Series
Ratings
31
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Virgins! Back to High SchoolRated ★ 1.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 1.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0