Series
Ratings
15
Solitary GourmetRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 2.5
GiantRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0