Movies
Ratings
91
HitmanRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0