Series
Ratings
15
Bad GuyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0