Movies
Ratings
199
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Gemini ManRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Love+SlingRated ★ 0.5
Long Live the KingRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 1.0
Men in BlackRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Perfect DateRated ★ 2.5