Series
Ratings
139
SKY CastleRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Gourmet RoadRated ★ 1.5
Running ManRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5- The Flying SuperboardRated ★ 2.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0