Titles you rated
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Someone GreatRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Other WomanRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Little BoyRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5