Series
Ratings
191
SKY CastleRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Winter BirdRated ★ 3.5- My Lovely FamilyRated ★ 3.0
Daughters-in-LawRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 0.5- Terms of EndearmentRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 2.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
My Precious ChildRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 3.0