Movies
Ratings
94
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
EpicRated ★ 5.0
FeastRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
LavaRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0