Movies
Ratings
163
Inside OutRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0