Series
Ratings
44- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 5.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0