Series
Ratings
116
My MisterRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Gentlemen's League Season 1Rated ★ 4.5
WATCHERRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 4.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.5