Titles you rated
Kamisama KissRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0