Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
SecretaryRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0