Titles you rated
MidsommarRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 2.0- The SpyRated ★ 1.5
SwordfishRated ★ 1.5
The BeachRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 2.0
The FacultyRated ★ 2.0
Mid90sRated ★ 4.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 2.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 1.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 2.0
Bloody TieRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 1.5
Billy ElliotRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.0
The RecruitRated ★ 2.5