Titles you rated
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 5.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 5.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0- WonderlandRated ★ 1.0
The Twister: Caught in the StormRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.0
InnocenceRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0