Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 0.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5