Titles you rated
A MuseRated ★ 3.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0