Series
Ratings
454
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
A Very Royal ScandalRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0