Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 2.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
The PlaylistRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.0