Titles you rated
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 5.0
Banshaku no RyuugiRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5