Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
HimizuRated ★ 3.5
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
RageRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 3.0
Live TVRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Cold FishRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Cyber BrideRated ★ 0.5
Jackie BrownRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5