Titles you rated
Movie RoomRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0