Movies
Ratings
504
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5