Series
Ratings
99
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
3%Rated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 1.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.5