Movies
Ratings
19
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0