Titles you rated
The WitcherRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0