Movies
Ratings
42
TremorsRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0