Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0