Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 2.5
3670Rated ★ 3.5
Outside the Bubble: On the Road with Alexandra PelosiRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
When This Summer is OverRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5