Titles you rated
Dear XRated ★ 4.0- Nice to Not Meet YouRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Shin's ProjectRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- History of ScruffinessRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.5
BITCH X RICHRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5