Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 5.0