Series
Ratings
13
Ghost StoriesRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0