Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
Country DiariesRated ★ 3.0- Paper CraneRated ★ 3.5