Movies
Ratings
51
Shrek 2Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0