Movies
Ratings
36
TransformersRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
My Bloody ValentineRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0