Titles you rated
Shugo Chara!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 0.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0