Movies
Ratings
525
The PianistRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Naked GunRated ★ 3.0
BrickRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Cape FearRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5