Series
Ratings
114
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5