Titles you rated
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
CasperRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0