Movies
Ratings
33
The GiverRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 5.0
Smokin' AcesRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0