Titles you rated
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 5.0
Project XRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 3.0
Grown Ups 2Rated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0- My FatherRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0- City of DamnationRated ★ 2.0
The Warrior's WayRated ★ 2.0
The KickRated ★ 2.0
The MedallionRated ★ 3.0
The RundownRated ★ 4.0