Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
MahjongRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0