Titles you rated
A Perfect MurderRated ★ 2.0
DaveRated ★ 3.0
Falling DownRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 2.0
Mimic: SentinelRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
PietaRated ★ 2.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 3.0
Jack the Giant KillerRated ★ 3.0
Hansel and GretelRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 4.0
Lady in the WaterRated ★ 2.0- Sherlock HolmesRated ★ 4.0
- King Kong LivesRated ★ 1.0
Star Trek III: The Search for SpockRated ★ 1.0
BatmanRated ★ 3.0
The Running ManRated ★ 3.0- The AvengersRated ★ 2.0