Movies
Ratings
215
The Room Next DoorRated ★ 4.0
How to Make a KillingRated ★ 3.0
Operation undeadRated ★ 2.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.0
MAD MASKRated ★ 1.0
DreamsRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
It's Not MeRated ★ 3.5
Kill the JockeyRated ★ 3.0
By the StreamRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The SacrificeRated ★ 4.0