Titles you rated
Designated SurvivorRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0