Movies
Ratings
698
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.5
What Happens in VegasRated ★ 2.5
Spy KidsRated ★ 3.0
CellularRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5